Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23207
Stary 01.07.2013, 14:49
york, ile zarabiasz za pracę na forach dyskusyjnych? Chętnie bym sobie dorobił przez wakacje. Mogę szerzyć propagandę dowolnej partii, kwestia ceny. Jakiś kontakt do przełożonych mógłbym dostać? Jak coś to priv.

A, jeszcze, te materiały co wrzucasz to sam musisz szukać, czy Ci podsyła ktoś? Ja w sumie mogę szukać, jeśli dzięki temu dostałbym więcej pieniędzy, mam czas przez lipiec przynajmniej.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 01.07.2013 o godz. 14:52.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!