ziomalekk napisał(a):

|
Wiesz ile zarabia garguła ? Wystarczy dać połowe tego dla Stilicia i by przeszedł do nas z pocałowaniem ręki wogóle trzeba pozbyć sie tego szrotu z naszego klubu
|
A Ty wiesz ile zarabia?

Z tego co donosił sam zawodnik jak i media, Garguła zgodził się na obniżenie pensji przed rozpoczęciem ubiegłego sezonu..
Po za tym, jak myślisz ile klub który ściąga na testy piłkarzy z 4 lig czy innych Hongkongów jest w stanie zapłacić piłkarzowi klasy Stilicia? Uważam iż nie po to rozwiązywano umowy z zawodnikami z wysokimi kontraktami żeby znów na nowo popadać w nowe długi. Przypominam że nasz klub ma zaległości w wypłatach sięgające nawet do roku wstecz..