Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64313
Stary 01.07.2013, 14:09
ziomalekk napisał(a):Wyświetl post
Wiesz ile zarabia garguła ? Wystarczy dać połowe tego dla Stilicia i by przeszedł do nas z pocałowaniem ręki wogóle trzeba pozbyć sie tego szrotu z naszego klubu
A Ty wiesz ile zarabia? Z tego co donosił sam zawodnik jak i media, Garguła zgodził się na obniżenie pensji przed rozpoczęciem ubiegłego sezonu..
Po za tym, jak myślisz ile klub który ściąga na testy piłkarzy z 4 lig czy innych Hongkongów jest w stanie zapłacić piłkarzowi klasy Stilicia? Uważam iż nie po to rozwiązywano umowy z zawodnikami z wysokimi kontraktami żeby znów na nowo popadać w nowe długi. Przypominam że nasz klub ma zaległości w wypłatach sięgające nawet do roku wstecz..
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując