Wyświetl pojedynczy post
KrajanTSW
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: "5"/ Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64312
Stary 01.07.2013, 14:08
Pewnie, mistrza może nawet zdobedziemy, taki przecież skład! Litości, 3 dni temu taki lament był, że nie wiadomo było czy zagramy w następnym sezonie w ekstraklasie. Na tą chwilę fakty sa takie, że nie mamy ani jednego napastnika. Niestety Boguski przestał być napastnikiem jakiś czas temu. Inna sprawa to wąska kadra. na 37 meczy potrzeba jednak trochę więcej zawodników. Póki co widzę nas w grupie spadkowej
Odpowiedz cytując