|
Pewnie, mistrza może nawet zdobedziemy, taki przecież skład! Litości, 3 dni temu taki lament był, że nie wiadomo było czy zagramy w następnym sezonie w ekstraklasie. Na tą chwilę fakty sa takie, że nie mamy ani jednego napastnika. Niestety Boguski przestał być napastnikiem jakiś czas temu. Inna sprawa to wąska kadra. na 37 meczy potrzeba jednak trochę więcej zawodników. Póki co widzę nas w grupie spadkowej
|