Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64311
Stary 01.07.2013, 14:01
Odeszli dokładniej
Genkov - ponoć 200tys euro za sezon
Iliev - ?
Sobolewski -też nie grał za czapkę gruszek
Pareiko - ?
Jaliens - ponoć 200tys euro za sezon
Sikorski - ?

Czyli ładna sumka nam się tutaj zbiera. Trzeba jednak pamiętać, że budżet Wisły również jest mniejszy w porównaniu do zeszłego sezonu.
Odpowiedz cytując