Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23204
Stary 01.07.2013, 13:11
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwagę wyniki jakie osiągał musisz zakładać bezwzględnie zdyscyplinowaną i regularną wymianę elektoratu, aby uciułać tą ,,większość aktualnych wyborców PiS''
Zmień sobie większość na wielu i przestań się czepiać dupereli. Czy stanowią oni większość? Może i nie, a może tak ...

emj10 napisał(a):Wyświetl post
Drogi Drozdzie musisz napisać o polsku do kolegi "sołtysa", bo bełkot zaprezentowany powyżej nie jest ani żadnym pytaniem, ani myślą, z którą można się zgodzić, bądź nie. Nie to żebym zapomniał już naszego języka, ale zwyczajnie czytanie losowo napisanych słów nie jest łatwą sztuką.
Myślałem że kulejesz tylko w matematyce, ale najwyraźniej się myliłem.

Podpowiedź brzmi.

1. pytanie: dlaczego?
2.pytanie: kto?

Pojaśniało?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 01.07.2013 o godz. 13:16.
Hej Nasz TS !!