Vasil napisał(a):

|
Ja nie rozumiem tych "całkiem niezły skład" które tutaj padają. Liczymy, że Ci Panowie się nauczyli grać w piłkę przez tę przerwę wakacyjną? Czy już zapomnieliśmy co grali w minionym sezonie i jakie notowanie mieli? Kto ma w tym składzie strzelać bramki kur... ?
|
Spokojnie. Szansa, że takim składem rozpoczniemy mecz z Górnikiem jest jak 1 na 100. Nie po testują, rozmawiają z nowymi zawodnikami, by ciągnac ten sam skład. Wiadomo, nie zmienią składu w 50%, ale jak na moje oko pewniakami do 1. skladu są na dziś:
- Miśkiewicz, Głowacki, Sarki, Małecki i może Wilk.