Drozdku chodzi mi o to że Jaruś zazdrości bratu tablicy

I też by swoje oblicze chciał ukazać narodowi w Muzeum II WŚ.
Jestem taki dobroduszny że jak usłyszałem Jastrzębie -Zdrój uhonorowało
pośmiertnie L. Kaczyńskiego Honorowym Obywatelem Miasta.
Chciałbym
i to z całego serca aby moje miasto tak samo uhonorowało Jarka (oby jak najszybciej)
Co do historii, to poszedł
drozd po rozum do głowy...a tam pusto i pyta forumowiczów..
Cytat:
|
A co do historii. Co może bezmózgowiec wiedzieć o historii. Tylko tyle, że armia czerwona Polskę wyzwoliła, a to przecież grube niedopowiedzenie. Dlaczego 1 VIII 44 Warszawy nie wyzwoliła? Dlaczego strzelała do alianckich samolotów? .
|
A wystarczy PO-GOOGLOWAĆ.
Mam jedno zdjęcie może nie nadaje się do Muzeum II WŚ, ale do muzeum historii polski jak najbardziej
