Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23202
Stary 01.07.2013, 12:07
Drozdku chodzi mi o to że Jaruś zazdrości bratu tablicy

I też by swoje oblicze chciał ukazać narodowi w Muzeum II WŚ.
Jestem taki dobroduszny że jak usłyszałem Jastrzębie -Zdrój uhonorowało
pośmiertnie L. Kaczyńskiego Honorowym Obywatelem Miasta.
Chciałbym i to z całego serca aby moje miasto tak samo uhonorowało Jarka (oby jak najszybciej)

Co do historii, to poszedł drozd po rozum do głowy...a tam pusto i pyta forumowiczów..
Cytat:
A co do historii. Co może bezmózgowiec wiedzieć o historii. Tylko tyle, że armia czerwona Polskę wyzwoliła, a to przecież grube niedopowiedzenie. Dlaczego 1 VIII 44 Warszawy nie wyzwoliła? Dlaczego strzelała do alianckich samolotów? .
A wystarczy PO-GOOGLOWAĆ.

Mam jedno zdjęcie może nie nadaje się do Muzeum II WŚ, ale do muzeum historii polski jak najbardziej
Ostatnio edytowane przez york09 : 01.07.2013 o godz. 12:38.