|
Drogi Drozdzie musisz napisać o polsku do kolegi "sołtysa", bo bełkot zaprezentowany powyżej nie jest ani żadnym pytaniem, ani myślą, z którą można się zgodzić, bądź nie. Nie to żebym zapomniał już naszego języka, ale zwyczajnie czytanie losowo napisanych słów nie jest łatwą sztuką.
|