Mati_ napisał(a):

Ci gracze z Polonii chcieli dużo, za dużo pieniądzy. A dodatkowo trzeba było płacić wysoką prowizję.
Brożek? Nie wiem ale chyba SMuda nie przejawiał zbyt wielkiej chęci. Ja bym wział Brożka na testy, ale chyba Paweł by takiej opcji nie przyjął.
|
No to Stilic bedzie chcial jeszcze wiecej wiec mozna zakonczyc orgazmy w tym temacie i zajac sie poszukiwaniem filmikow z noname'm z Wenezueli w akcji.