Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64299
Stary 01.07.2013, 11:43
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Ci gracze z Polonii chcieli dużo, za dużo pieniądzy. A dodatkowo trzeba było płacić wysoką prowizję.
Brożek? Nie wiem ale chyba SMuda nie przejawiał zbyt wielkiej chęci. Ja bym wział Brożka na testy, ale chyba Paweł by takiej opcji nie przyjął.
No to Stilic bedzie chcial jeszcze wiecej wiec mozna zakonczyc orgazmy w tym temacie i zajac sie poszukiwaniem filmikow z noname'm z Wenezueli w akcji.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując