Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64298
Stary 01.07.2013, 11:36
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Tez bym chcial tu widziec Stilica ale uwazam, ze to tylko dziennikarski wymysl - jeden akapit wiecej do artykulu. Takie wnioski to i ja moglbym wyciagnac chocby ze wzgledu na to, ze Stilic jest wolnym zawodnikiem, a do Lecha zostal sprowadzony w momencie kiedy to SMuda byl tam trenerem. Tylko, ze to o niczym nie swiadczy. Skoro testowalismy takich Oproiescu, przepuscilismy okaze z Piatkiem czy innymi wolnymi graczami z bylej Polonii, nie kontraktujemy Brozka, ktory chcialby wrocic do Polski, a my nie mamy napastnika to niby skad ma byc nas nagle stac na Stilica ?
Ci gracze z Polonii chcieli dużo, za dużo pieniądzy. A dodatkowo trzeba było płacić wysoką prowizję.
Brożek? Nie wiem ale chyba SMuda nie przejawiał zbyt wielkiej chęci. Ja bym wział Brożka na testy, ale chyba Paweł by takiej opcji nie przyjął.
Odpowiedz cytując