tommiyacht napisał(a):

@nesta
myslisz zeby go sciagali na oboz bez rozeznania w zarobkach ? (o ile jest ten temat wogole)
|
Skoro potrafili bez rozeznania ściągnąć Sorina Oproiescu to nie zdziwiłbym się, gdyby w przypadku Stilicia nie zastanowili się ile może żądać.
