Rob_Zombie napisał(a):

|
Ciekawym na ile info o Stiliciu się sprawdzi. Bo moim zdaniem taki transfer to byłaby prawdziwa bomba jak na obecne zapotrzebowanie i możliwości. Choćby i bez nogi będzie lepszy niż Guła.
|
Dokładnie Stilic by idealnie pasował do Naszej druzyny. Mielibysmy z głowy Gargułe, ktory nadaje sie na ławke rezerwowych bo pozbyc to sie go raczej nie pozbedziemy