Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64287
Stary 01.07.2013, 11:05
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
Ciekawym na ile info o Stiliciu się sprawdzi. Bo moim zdaniem taki transfer to byłaby prawdziwa bomba jak na obecne zapotrzebowanie i możliwości. Choćby i bez nogi będzie lepszy niż Guła.
Dokładnie Stilic by idealnie pasował do Naszej druzyny. Mielibysmy z głowy Gargułe, ktory nadaje sie na ławke rezerwowych bo pozbyc to sie go raczej nie pozbedziemy
Odpowiedz cytując