|
Jeśli ze Stiliciem to prawda, to jestem naprawdę pod wrażeniem. Ale trzeba wtedy jednak się zastanowić, czy ta kasa na transfery jest czy nie ma. Bo nie dość, że trzeba za niego zapłacić to jeszcze wiadomo, że kontrakt za niski raczej nie będzie.
W DP gruchnęła wiadomość o jakimś wenezuelskim napastniku oraz Rubenie, prawym obrońcy Beira Mar. Drugie nazwisko na papierze wygląda okey, ale myślę, że lepiej postawić na Stolarskiego. Chłopak pokazuje się z coraz lepszej strony, z dnia na dzień będzie lepszym piłkarzem. Szkoda wysyłać go teraz na ławkę.
Jeśli udało by się ściągnąć Stilicia + Stjepanovicia + LO + napastnik to muszę przyznać, że ciekawie to wygląda. Jedna rzecz która mi się nie podoba, to brak konsekwencji. Po co gadali, że stawiamy na Polaków, skoro jak na razie wszystkie nazwiska zagraniczne. Chodzi mi o brak konsekwencji, nie o sam fakt. Najważniejsze, żeby byli wzmocnieniami - narodowość sprawa drugorzędna.
|