Stilic jak Mila (nawet mają podobne zalety i wady- m.in. szybkość, stałe fragmenty) więc mielibyśmy młodszą wersję Mili. Moglibyśmy ze Śląskiem walkę nawiązać.
Bardzo ważne jest żeby sprowadzić napastnika. Ja bym postawił jednak na Pawła Brożka. Wtedy mamy już praktycznie skład gotowy bo Boguski by był zmiennikiem w ataku i na skrzydłach. Do tego Macedończyk, może Nalepa jako zmiennik na DM i w sumie w naszej lidze do walki o puchary więcej nie potrzeba

. Nie będzie kontuzji to mogą być puchary
Zgrać jak Scolari Brazylię i przy odrobinie szczęścia jedziemy po 3-4 miejsce
