Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64281
Stary 01.07.2013, 10:13
pysio napisał(a):Wyświetl post
Te gwiazdki na łokciach nie były przypadkowe! Wiślak z krwi i kości, w Lechu się marnował i dusił. Zresztą w FM'ie zawsze do Wisły przechodził bez wahania
Bo były fundusze na kontrakt. Ciekaw jestem czy wysupłają coś z kieszeni, bo nie wierzę, że by wrócił do Polski i grał za czapkę gruszek. Sportowo to w obecnej sytuacji na pewno byłby wzmocnieniem, chociaż i tak uważam, że gość z takim potencjałem to zmarnował swój talent. Miał papiery, żeby kopać w lepszych klubach niż Karpaty Lwów.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując