Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Arsenal
Member
Od: 03.2012
Offline
#
64276
01.07.2013, 10:04
Akurat Stilicia widziałbym w drużynie szczególnie ze brakuje nam takiego kreatywnego rozgrywającego
Arsenal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arsenal
Znajdź inne posty napisane przez Arsenal