emj10 napisał(a):

Zwyczajnie zrobiło się strasznie i śmiesznie gdy w temacie wyrosły jak grzyby po deszczu jakieś niedobitki po wyznawcach JKM. Sądziłem, że ta moda minęła bezpowrotnie jakieś 10 lat temu, gdy sam byłem zafascynowany tego typu "liberalizmem", ale widać grunt jest na tyle płodny, że PiS-owcy ze swoim fanatyzmem wymiękają.
Cóż gdyby JKM nie dawał pożywki do obrzucania go błotem to pewnie bym tego nie robił, ale teraz postanawiam, że raz na miesiąc wrzucę jakieś aktualne cytaty z jego twórczości. Będzie się z czego pośmiać z PAX-owca III RP
|
Bardzo dobrze ze się pojawiły, wszystko lepsze niż banda nocnej zmiany. Ruinująca Polskę już 20 lat.
Jedyny mój zarzut to grupa do której są kierowane apele. Mianowicie wyborcy PiS. Korwiniści powinni deczko pomyśleć i zrozumieć że większość aktualnych wyborców PiS swego czasu na Korwina głos oddało i żadnego efektu to nie dało. Dlatego jak już mówiłem przekonywać ale młodych świeżaków, niegłosujących i lemingi.
Koalicja PiS NP byłaby ok światopoglądowo, a z ekonomicznej dyskusji też mogłoby się coś ciekawego urodzić.
No i można by wspólnie pilnować liczenia głosów, dziwne ze korwiniści o tym nie myślą.