Bartosz napisał(a):

Smuda, znany z przywiązywania się do jedenastki, daje znać jak będzie grał:
Miśkiewicz - Stolarski, Głowa, Jovanovic, Bunoza - Mały, Wilk, Garguła, Chrapek, Sarki - Boguś
|
Tu raczej bedzie jedna podstawowa zmiana - jak wroci Chavez to Jovanovic na prawa a Stolarski na lawe + nowi goscie... sklad calkiem calkiem
