Kobold napisał(a):

|
I mógłbyś o Eduardo coś napisać , czy coś z gościa może być
|
trudne pytanie, na pewno był bardziej widoczny niż guła czy boguski, trudno mi powiedzieć coś po jednym meczu.
Celni wydaje mi się być podobny do Genkova, po prostu szuka swojego miejsca pod bramką. Młodzi? drzemie w nich potencjał, ale dziś się nie wróżnili