Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5528
Stary 30.06.2013, 20:11
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
Dwa pytanka.Czy to były rezerwy Omonii czy pierwszy skład? i gdzie jest Czarek Wilk?
nie wiem ale to najlepsi strzelcy ubiegłego sezonu dla Omonii:
Αντρέ Άλβες 15
Δημήτρης Χριστοφή 8
Γιώργος Εφραίμ 7
Αντρέ Σκέμπρι 7
Λεάντρο Μαρκολίνι 6
Φρέντι Ντος Σάντος 6
Μάρκο Σοάρες 3
Ρασίντ Αλαμπί 3
Ζοάο Πάολο Αντράντε 2
Νούνο Ασίς 2
Ντανιέλσον Φερέιρα 1
Ζοάο Άλβες 1
Ρενάτο Μαργκάσα 1
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując