wolfy napisał(a):

|
Wiele będzie zależeć od tego, jak bardzo będą zamulać ligowi konkurenci.
|
Nic dodać nic ująć.
Problemem płynącym z tego wyniku może być jednak to, że Franiu uzna, że w sumie ma zajebisty skład, a boss uzna, że Franiu robi zajebistą robotę z tym co ma więc więcej transferów Franiowi nie potrzeba...