Savik napisał(a):

|
O wyniku dzisiejszego sparingu, ani "weszlo", ani "wybiorcza" się nie zająknęły - pewnie nie mieli czasu ...
|
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...stowanego.html
Już nie rób z Wisły męczennika.
Co weszło ma podawać? Wyniki sparingów? Widziałeś, żeby podawali wyniki sparingów Legii? To są zwykłe sparingi, które niczego nie odzwierciedlają.