Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2668
Stary 30.06.2013, 19:35
Savik napisał(a):Wyświetl post
O wyniku dzisiejszego sparingu, ani "weszlo", ani "wybiorcza" się nie zająknęły - pewnie nie mieli czasu ...
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...stowanego.html

Już nie rób z Wisły męczennika.
Co weszło ma podawać? Wyniki sparingów? Widziałeś, żeby podawali wyniki sparingów Legii? To są zwykłe sparingi, które niczego nie odzwierciedlają.
Odpowiedz cytując