Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20359
Stary 30.06.2013, 18:29
Reserve napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie częsta obecność Bieszczada w bramce. Myślicie że Smuda postawi na niego w sezonie? Biorąc pod uwagę że nie łapał się w Młodym Lechu to może się okazać tragiczne.
Bieszczad nie ma kontraktu, mial do konca tygodnia szanse przekonac Smude
Odpowiedz cytując