Reserve napisał(a):

|
Zastanawia mnie częsta obecność Bieszczada w bramce. Myślicie że Smuda postawi na niego w sezonie? Biorąc pod uwagę że nie łapał się w Młodym Lechu to może się okazać tragiczne.
|
Bieszczad nie ma kontraktu, mial do konca tygodnia szanse przekonac Smude