Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1239
Stary 30.06.2013, 18:29
Orgazm

A tak na poważnie. Zgadzam się z przedmówcą. Sparing nie sparing, ale Wisła ostatnio nie strzelała goli. Cieszy wynik, bo to zawsze jakiś pozytywny bodziec i promyk nadziei. Ostatnio mamy cały czas pod górkę. Z każdej strony porażka czy wręcz kompromitacja (ostatnie testy). Niech się zatem buduje jakaś pozytywna atmosfera wokół tego zespołu...
What's new?

Odpowiedz cytując