Orgazm
A tak na poważnie. Zgadzam się z przedmówcą. Sparing nie sparing, ale Wisła ostatnio nie strzelała goli. Cieszy wynik, bo to zawsze jakiś pozytywny bodziec i promyk nadziei. Ostatnio mamy cały czas pod górkę. Z każdej strony porażka czy wręcz kompromitacja (ostatnie testy). Niech się zatem buduje jakaś pozytywna atmosfera wokół tego zespołu...