Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23179
Stary 30.06.2013, 18:15
O co Droździe ci chodzi. Podałem link świeży sprzed godziny do art. Co o PISIe sądzi były PISowiec i to cię zabolało.
To nie moje tylko jego słowa (Wiplera). Zabolało że ktoś ośmielił wypowiedzieć się przeciw PIS? Przecież facet zna PIS od środka i wie co w niej piszczy.
A tak nawiasem to podobały mi się te demokratyczne wybory PIS. Za czasów komuny też tak wyglądały wybory. (jeden kandydat i wszyscy za)
Ostatnio edytowane przez york09 : 30.06.2013 o godz. 18:25.