cfa napisał(a):

Dalej wolny pozostaje Spas Delev, ale gość i jego agent muszą coś mieć nie za dobrze z głową. Bo ten zawodnik chyba dłużej bez klubu od Sarkiego.
.
|
Nie jest to prawdą, bo wrócił do CSKA Sofia i zagrał rundę wiosenną w tym klubie. Nie sprawdziły się też bajki, które wypisywano, że chce wielkiego kontraktu i dlatego nie ma szans go sprowadzić do Polski Gdyby tak było siedziałby dalej bez klubu, a nie grał w biednej lidze bułgarskiej. Plotki o tym pewnie rozsiewała Amica po nieudanej próbie sprowadzenia go.