KaSzTaN napisał(a):

|
I z Lechem i z Zaglebiem robil swietne wyniki...
|
Z Zagłębiem nic nie zdobył. Z Lechem przez trzy lata zdobył tylko puchar Polski i frajersko przejebał mistrzostwo.
Poza tym naprawdę nie widzisz różnicy między tamtym Lechem a nawet Zagłębiem 2005/06 a obecną Wisłą?
