Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1233
Stary 30.06.2013, 16:08
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
I z Lechem i z Zaglebiem robil swietne wyniki...
Z Zagłębiem nic nie zdobył. Z Lechem przez trzy lata zdobył tylko puchar Polski i frajersko przejebał mistrzostwo.
Poza tym naprawdę nie widzisz różnicy między tamtym Lechem a nawet Zagłębiem 2005/06 a obecną Wisłą?
Odpowiedz cytując