wolfy napisał(a):

|
Dlatego całość śmierdzi mi wałkami, ale to wszystko na życzenie Cupiała. Sam otacza się ludźmi skompromitowanymi i bez ambicji, bo o nią trudno kogokolwiek z obecnego tercetu posądzić...
|
Dla skorumpowanych ludzi w Wiśle nie - dla nepotyzmu i kolesiostwa w Wiśle tak. Widzę tutaj niekonsekwencję. Bo nie powinno być ani jednego ani drugiego.
http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-....html#TRrelSST
To już nawet Zawisza lepiej zbroi się od nas. Aż żal dupę ściska, bo takiego Kuklisa (o ile oczywiście nie grał w Sracovii) w Wiśle mogłoby znaleźć się miejsce... A takich Kuklisów w pierwszej lidze jest więcej. No żal dupsko ściska.
PS. No, grał w Arce, jednak pewnie byście mieli coś przeciwko, ale takich piłkarzy w pierwszej lidze jest pewnie mnóstwo.