Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64268
Stary 30.06.2013, 16:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dlatego całość śmierdzi mi wałkami, ale to wszystko na życzenie Cupiała. Sam otacza się ludźmi skompromitowanymi i bez ambicji, bo o nią trudno kogokolwiek z obecnego tercetu posądzić...
Dla skorumpowanych ludzi w Wiśle nie - dla nepotyzmu i kolesiostwa w Wiśle tak. Widzę tutaj niekonsekwencję. Bo nie powinno być ani jednego ani drugiego.

http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-....html#TRrelSST

To już nawet Zawisza lepiej zbroi się od nas. Aż żal dupę ściska, bo takiego Kuklisa (o ile oczywiście nie grał w Sracovii) w Wiśle mogłoby znaleźć się miejsce... A takich Kuklisów w pierwszej lidze jest więcej. No żal dupsko ściska.

PS. No, grał w Arce, jednak pewnie byście mieli coś przeciwko, ale takich piłkarzy w pierwszej lidze jest pewnie mnóstwo.
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 30.06.2013 o godz. 16:07.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując