eloelo napisał(a):

|
Smuda... jeden z gorszych trenerów. Nie wiem co Cupiał w nim widział. Zobaczycie jaki piach będą grać piłkarze dzięki temu człowiekowi.
|
I z Lechem i z Zaglebiem robil swietne wyniki... Bedac grac na pewno lepiej niz w poprzednim sezonie, to byl dopiero piach, tez wielkim fanem Smudy nie jestem, ale nagle sie zrobila moda na jechanie po Smudzie - trzeba dac mu pol rundy zeby faktycznie stiwerdzic ze nie bedzie w stanie nic zrobic..