Kocur napisał(a):

Luke ma 1906% racji.
Pisanie o trenerach z żydowni za miedzy że byliby dobrzy w Wiśle jest złamaniem regulaminu - na pewno regulaminu zdrowego rozsądku kibica Wisły Kraków
|
Otoz, dopiero teraz zauwazylem ten post. Chetnie siie do niego ustosunkuje.
Przykłady gdzie trener pracowal w dwoch klubach ktorych kibice "sie nie lubią" lekko mowiac można mnożyc. Choćby wspomniany przeze mnie wczesniej Lenczyk, ktory pracowal w tfuu cracovii ze srednimi osiagnieciami, po czym z sukcesami trenowal ŚLĄSK.
Zresztą, to tylko moja SUBIEKTYWNA opinia (ta o ulatowskim w Wiśle), co i tak raczej nie dojdzie do skutku, a na pewno nie w najblizyszym czasie bo Ulatowski objal teraz Miedz legnica