|
Niestety wolfy masz rację - tragicznie to wygląda. Powoli też dochodzę do tych wniosków że coś musi rozgrywać się pod stołem i dlatego nikt z Wisły tak na prawdę nie chce młodych na dorobku. Lepiej kręcić lody z "szrotem".
Oczywiście nie tylko dla takich jest miejsce w Wiśle jak młodzi z niższych lig, ale oni są tani, ambitni i jest nadzieja że kilku osiągnie coś więcej. Zwłaszcza w naszej ciężkiej sytuacji finansowej to dobre źródło piłkarzy.
Na razie to Kapka, Bednarz i Smuda do kasacji... z nimi nic nie osiągniemy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|