Wiesz co, słabo, tycoony i gry ekonomiczne ostatnio naprawdę leżą i kwiczą, a jeśli już to wychodzą tytuły poświęcone bardziej współczesnym czasom (vide Cities in Motion 2 albo SimCity), trochę w temacie siedzę i niestety nie da się ukryć, że to już nie to samo co kiedyś
