|
30? az tyle tego było?
Zapewne ich odrzucali trenerzy ze względów umiejętności,czyli czynnika którego Kazimierski nie brał pod uwagę.
E: ogryzku, i pisanie o testowanym - amator brzmi jakbyśmy mieli w kadrze conajmniej samych profesjonalistów a dobrze wiesz ze tak nie jest.No ale w sumie czytając ten temat niektórzy dalej są na etapie Wisły monopolisty rynku, Wisły bogatej i przede wszystkim Wisły miejscem marzeń młodego piłkarza. A prawda jest taka ze na ten moment Zawisza ma lepszą opinie wśród grajków niż Wisła.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 30.06.2013 o godz. 13:35.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|