|
Wisła nie jest obecnie postrzegana jako perspektywiczny klub. Nie jest w stanie też szastać pieniędzmi, a nawet są zaległości z wypłatami. Te czynniki zniechęcają młodych piłkarzy by przyjść do nas.
Nawet sam Kosa podkreślał ten zmianę mentalności polskiej młodzieży, że obecnie bardziej niż na rozwoju zależy im na pieniądzu, a co za tym idzie wolą jechać na zachód niż zostać u nas. Z drugiej strony o pilkarzy z niższych lig przegrywamy już z prawie każdym klubem z ekstraklasy ze względu na przeszłość kiedy to nie stawiano w ogole na młodzież. Przykładem jest sprawa Gajosa, który poszedł do Jagi, Konrada Nowaka, który poszedł do Górnika. Z tego co pamietam to przegralismy też Olkowskiego na rzecz Górnika i Modelskiego na rzecz wówczas Bełchatowa.
Zmieniła się sytuacja. Już nie jest tak, że każdy chce grać w Wiśle.
EDIT:
ostatnio olał nas ten młodzieżowy reprezentant polski z Regginy - Adam Liberacki, ktorym podobno Wisła była dosc mocno zainteresowana(sam to przyznał)
Ostatnio edytowane przez najm : 30.06.2013 o godz. 08:46.
|