Wyświetl pojedynczy post
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 30.06.2013, 08:17
Już kilka razy czytałem, że nie stać nas na zdolnego młodego Polaka, to ja się zapytam skąd się biorą Ci młodzi gracze w innych klubach. Nie przychodzą przecież z Ekstraklasy czy nawet 1 ligi. Także nie wiem czy już jesteśmy tak głęboko w dupie, że nie stać nas na sprowadzenie młodzika który gdzieś gra po 2 czy 3 lidze? Przecież musi tam ktoś być taki kto się nadaje, kto ma potencjał ale u nas to jest tak jak było z Kubą nikt go nie chciał Brzęczek polecił aby go sprawdzić i bach trafiło się jak ślepej kurze ziarno....
Odpowiedz cytując