R33 napisał(a):

|
To jest też jeden z głównych powodów dla którego rezygnuje z Orange - zasięg. O dziwo w Krakowie nie mam z tym problemów, a konsultant telefoniczny (dzownił do mnie) mówił mi, że Play działa na zasięgu Orange, T-Mobile i swoich własnych. CZyli powinien mieć najlepszy (w Krakowie nigdy mi się zasięg Orange nie zgubił).
|
Mam właśnie z PLAYa i poza większymi miastami wcale nie jest tak różowo. Niby można korzystać z zasięgu sieci PLUS, Orange i Play ale mój telefon coś szwankuje jeśli czesto traci sieć i musi sie przełączać między tymi sieciami. Ręczne wyszukiwanie i przełączanie też jest kłopotliwe.
Pozatym wydaje mi sie że na zasięgu play - rozmowy są niższej jakości.
Jestem jeszcze uwiązany 1.5 roku i musze sie przemęczyć, nigdy więcej abonamentów z telefonami.
Wcześniej miałem co prawda też abonament ale nie odczułem tego tak bo płaciłem 50% ceny z racji tego że wziąłem umowe bez telefonu.