No fakt, wyjątkowo nie fair zachowanie wobec Hajduka. Co nie zmienia faktu że przy odrobinie większym profesjonalizmie i elementarnej kulturze nie doszłoby w ogóle do takich sytuacji.
Tak czy owak przynajmniej na chwilę mamy spokój z tą błazenadą z poszukiwaniem darmowych piłkarzy. Jedyne co się nasuwa to lepiej żeby Kapka czy Smuda nic nie robili, bo za cokolwiek się wezmą to wyjdzie żenada. Nie robiąc nic, nic nie s.......ą
