Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64247
Stary 29.06.2013, 20:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jedyne czego żal, to Hajduka, bo potraktowano go chamsko i niepoważnie. Nieważne czy się nadawał czy nie - tak ludzi traktować nie wolno. Ale to akurat norma w naszym klubie, słoma od lat z butów wychodzi...
Zgadzam się , to że ośmieszyliśmy się zapraszając różnych studentów czy nauczycieli to jedno ale nawet z klasą nie potrafiliśmy wybrnąć z tej sytuacji . Nic już nie szkodziło zostawić go na kilka dni żeby potrenował , chłopak narobił sobie nadziei , chciał dać z siebie wszystko by spełnił się piękny sen ( jak kiedyś Piechna ) a na dzień dobry usłyszał "spadaj" ... No ale jak się ma w klubie na decyzyjnych stanowiskach ludzi typu Kapka czy Smuda to czego więcej można się spodziewać jak nie obory ?
Odpowiedz cytując