wolfy napisał(a):

|
Jedyne czego żal, to Hajduka, bo potraktowano go chamsko i niepoważnie. Nieważne czy się nadawał czy nie - tak ludzi traktować nie wolno. Ale to akurat norma w naszym klubie, słoma od lat z butów wychodzi...
|
Zgadzam się , to że ośmieszyliśmy się zapraszając różnych studentów czy nauczycieli to jedno ale nawet z klasą nie potrafiliśmy wybrnąć z tej sytuacji . Nic już nie szkodziło zostawić go na kilka dni żeby potrenował , chłopak narobił sobie nadziei , chciał dać z siebie wszystko by spełnił się piękny sen ( jak kiedyś Piechna ) a na dzień dobry usłyszał "spadaj" ... No ale jak się ma w klubie na decyzyjnych stanowiskach ludzi typu Kapka czy Smuda to czego więcej można się spodziewać jak nie obory ?