Dariook napisał(a):

|
Dziękuję. Nawet nie wiesz jaką sprawia mi przyjemnoiść to , że ludzie wiedzą czego się po mnie można spodziewać.
|
No i widzisz? Wczoraj przeczytałem Twój post i nawet na te pierdoły nie chciało mi się odpisywać, a dzisiaj proszę:
Rada Nadzorcza (czyli Cupiał) zamknęła cyrk Smudzie, Kapce i Jacusiowi.
Jedyne czego żal, to Hajduka, bo potraktowano go chamsko i niepoważnie. Nieważne czy się nadawał czy nie - tak ludzi traktować nie wolno. Ale to akurat norma w naszym klubie, słoma od lat z butów wychodzi...