Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64244
Stary 29.06.2013, 19:04
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Dziękuję. Nawet nie wiesz jaką sprawia mi przyjemnoiść to , że ludzie wiedzą czego się po mnie można spodziewać.
No i widzisz? Wczoraj przeczytałem Twój post i nawet na te pierdoły nie chciało mi się odpisywać, a dzisiaj proszę:
Rada Nadzorcza (czyli Cupiał) zamknęła cyrk Smudzie, Kapce i Jacusiowi.

Jedyne czego żal, to Hajduka, bo potraktowano go chamsko i niepoważnie. Nieważne czy się nadawał czy nie - tak ludzi traktować nie wolno. Ale to akurat norma w naszym klubie, słoma od lat z butów wychodzi...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.06.2013 o godz. 19:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując