bonawentura napisał(a):

Miłosz - nie oszukujmy się - do niczego takiego w życiu nie dojdzie. Jedyne, czego możemy się spodziewać, to dalszej degrengolady w naszym klubie za sprawą Cupiała i reszty. Cupiał wziął klub za czapkę gruszek, zadłużył go na 82 miliony złotych i teraz Wisła ma cierpieć przez jego błędy? Za jakie grzechy - pytam się? To powinien być dług Cupiała do spłacenia Telefonice, bo wydane pieniądze to jego fanaberie i iście parweniuszowskie zachowanie.
Należy również zaznaczyć, co jest znamienne, że gdyby Cupiał ciągnął złotą jedenastkę Kasperczaka, zarabiał na europejskich pucharach, stworzył profesjonalny ośrodek treningowy, to wówczas nie mielibyśmy do dziś żadnych problemów finansowych.
Reasumując - Cupiał dał Wiśle 8 mistrzostw i 82 miliony zadłużenia. Cudownie.
|
A mi się wydaje, że po wytransferowaniu Marcelo, Głowackiego, Brożków kwota zadłużenia trochę zmalała.