saklak1906 napisał(a):

|
Rok pózniej już bez Smudy wygrali sezon frajersko bo to my się sfrajerzylismy w przedostatniej kolejce z Cracovia
|
I? Wnosi to cokolwiek nowego bądź wartościowego w tematyce transferów Wisły albo wątpliwego talentu i warsztatu trenerskiego Frania?