Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64237
Stary 29.06.2013, 15:33
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Rok pózniej już bez Smudy wygrali sezon frajersko bo to my się sfrajerzylismy w przedostatniej kolejce z Cracovia
I? Wnosi to cokolwiek nowego bądź wartościowego w tematyce transferów Wisły albo wątpliwego talentu i warsztatu trenerskiego Frania?
Odpowiedz cytując