Wyświetl pojedynczy post
Spokolokoełrokoko
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64231
Stary 29.06.2013, 14:13
grosz napisał(a):Wyświetl post
W takich sytuacjach cieszę się że trenerem jest Smuda, i ma u mnie pełne poparcie. Kto jak kto ale on jakoś jest w stanie to poskładać i powiedzcie szczerze.
Smuda jest w stanie coś poskładać, ale tylko gdy ma do tego dobre narzędzia (czytaj piłkarzy) a i to nie zawsze bo z Pyrami frajersko przejebał mistrzostwo.
Kiedy Franiu nie ma narzędzi albo ma słabe narzędzia nie potrafi zrobić nic... A nie sorka - potrafi spuścić klub z 2 ligi.
Swoją drogą zabawne jak Franiu się bronił, że Regensburg i tak by spadł bo miał tylko dwóch dobrych piłkarzy, reszta do 4 liga a przeciez nie da się biegać w butach o dwa numery większych, po czym trzy dni po tych słowach ściąga po znajomości... 22latka z 4 ligi. On jest ....a skompromitowany i niereformowalny!!!
Odpowiedz cytując