buczo1985 napisał(a):

|
Zauważyliście, że dawniej pojawiały się newsy z obozów przygotowawczych, zdjęcia, filmy, a teraz jedna wielka tajemnica co się dzieje za murami Grodziska. Albo Smuda chce spokoju, albo wstyd pokazywać tą dramatycznie okrojoną kadrę...
|
Odpowiedź jest dużo prostsza i brutalniejsza: z klubu zwolniono prawie wszystkich (w tym dział marketingu) i nie ma kto tego robić....