Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64229
Stary 29.06.2013, 13:53
Za 3 tygodnie rusza liga, a tu żadnego wzmocnienia. Czy dopuszczacie scenariusz, że do klubu nie trafi nikt nowy? No może ktoś się pojawi jak już będą okienko zamykać w sierpniu.
Dobrze się w klubie nie dzieje. Zauważyliście, że dawniej pojawiały się newsy z obozów przygotowawczych, zdjęcia, filmy, a teraz jedna wielka tajemnica co się dzieje za murami Grodziska. Albo Smuda chce spokoju, albo wstyd pokazywać tą dramatycznie okrojoną kadrę...

Pamiętacie słowa Głowy, że jeśli nie wzmocni się zespołu to będą walczyć o utrzymanie? Skoro taki walczak i doświadczony zawodnik ma takie obawy, to co powiedzieć o najemnikach czy słabiutkiej młodzieży? Podejrzewam, że im to lata koło 4 liter, nie mają wiary w siebie, umiejętności i poczucia obowiązku (bo przecież są jeszcze młodzi, rozwijają się), aby zrobić wszystko by w każdym meczu wygrywać.
What's new?

Odpowiedz cytując