Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64228
Stary 29.06.2013, 12:42
_v_ napisał(a):Wyświetl post
Chłopaki możecie sobie drwić z polityki transferowej Waszego klubu, fakt dla wielu niezrozumiała, ale zostawcie chłopaka w spokoju, bo kto by z niższej ligi nie skorzystał z okazji jeśli miałby możliwość potrenowania i pokazanie się w Wiśle Kraków. Miał okazje i skorzystał z niej, troche miał pecha bo po sprawie z Rumunem bylo do przewidzenia, że będzie kolejna afera. Tak jest amatorem, gra w III lidze (de facto IV rozgrywkowej w Polsce), szkoli młodych bramkarzy, pracuje w szkole i co z tego? w takiej lidze nie da się wyżyć z samej piłki. Ma chłopak poukładane w głowie i ma gość charakter, jako młody zawodnik był określany wielkim talentem, ale po 10 latach ma to niewielkie znaczenie bo takich talentów w polskiej piłce było wiele, niestety zła diagnoza lekarska sprawiła że skończył z piłką, bo wolał chodzić niż na wózku jeździć. Po paru latach okazało się, że może trenować i grać, stanął między słupkami i bronił świetnie, nie przypadkowo wybrano go Piłkarzem Roku na Podkarpaciu, bo w tym samym sezonie otrzymał najwyższą średnią not meczowych w jednej z regionalnych gazet. Gość ma jaja i umiejętności i może nie jest gwiazdą, może Wisłą to za wysokie progi, może nie nadaje się do gry w tak wielkim klubie bo ma 30 lat i gra w IV lidze, ale śmiać i szydzić z niego nie macie powodów.
Dokładnie. Należy szydzić i maksymalnie niszczyć za wydarzenia ostatniego tygodnia K i resztę maczających w tym palce durniów z Wisły, ale wieszanie psów i wycieranie sobie gęby nazwiskiem i życiem bogu ducha winnego Hajduka jest słabe. Podobnie jak zawracanie Mu d.upy, a potem pokazanie drzwi bez dania choćby połowy w kolejnym sparingu bo szmatławce narobiły szumu.
Odpowiedz cytując