aNouc napisał(a):

|
Ok, gosc z Rumunii nie wypalił, ale tu raczej winy klubu jest najmniej. Ale bez przesady zeby kręcić spirale nienawiści z takich błahostek. A od niego sie wszystko zaczelo..
|
Nie, gość z Rumunii nie nie wypalił. Gość z Rumunii
nie miał prawa wypalić! Wina klubu w tym jest ogromna i mimo całej niechęci do Frania w tym przypadku winiłbym go najmniej (co nie znaczy że w ogóle jest bez winy bo gość nie powinien przejść już pierwszego słynnego testu na schodach). Winny jest przede wszystkim Zdzisław Kapka jako dyrektor sportowy i żenujący skauting, który jedyne co potrafi to sprowadzać grajków z FC Youtube.
I nie jest to błahostka. O czym ty w ogóle .......isz? Nie widzisz, że ta błahostka roześmiała całą Polskę? Że piłkarzom puszczają zwieracze ze śmiechu, nawet takie Maki nie będą chciały przez to tu przyjść a różne Jovanovice dają sygnały, że chciałyby stąd powoli s.......ić?
Od Rumuna nic się nie zaczęło. Zaczęło się już dawno, lata temu tylko kolejne mistrzostwa ładnie to przykrywały.
Rumun jedyne co zrobił to przelał czarę goryczy i zapalił iskrę. Są jakieś granice absurdu. Rumun w nich się już nie zmieścił.