Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64226
Stary 29.06.2013, 11:44
Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniadze .Ktos sie przestraszyl ..................karnety trzeba sprzedac i sprawe testow uciszyli .JA JESZCZE RAZ NAPISZE, POZA CUPIALEM TO MY KIBICE JESTESMY ODPOWIEDZIALNI ZA TO CO W WISLE SIE DZIEJE OD LAT ,A KULMINACIJA TEGO BURDELU MA MIEJSCE WLASNIE TERAZ . WYPADA TYLKO SIE MODLIC O NOWEGO WLASCICIELA
Odpowiedz cytując