|
Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniadze .Ktos sie przestraszyl ..................karnety trzeba sprzedac i sprawe testow uciszyli .JA JESZCZE RAZ NAPISZE, POZA CUPIALEM TO MY KIBICE JESTESMY ODPOWIEDZIALNI ZA TO CO W WISLE SIE DZIEJE OD LAT ,A KULMINACIJA TEGO BURDELU MA MIEJSCE WLASNIE TERAZ . WYPADA TYLKO SIE MODLIC O NOWEGO WLASCICIELA
|