Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64222
Stary 29.06.2013, 11:20
szprotson napisał(a):Wyświetl post
3 lata pracował w UK bo mu lekarze powiedzieli ze ma tak zjebany kręgosłup ze nie moze grać w piłke.Pozniej sie okazło ze go zle zdiagnozowali.
Och... Toć to całkowicie zmienia postać rzeczy... Do Wisły go brać bo go lekarze oszukali... Ale moment.... skoro nie wzięli rumuna który musiał utrzymać rodzinę to i Hajduka mogliby nie wziąć...
Odpowiedz cytując