szprotson napisał(a):

|
3 lata pracował w UK bo mu lekarze powiedzieli ze ma tak zjebany kręgosłup ze nie moze grać w piłke.Pozniej sie okazło ze go zle zdiagnozowali.
|
Och... Toć to całkowicie zmienia postać rzeczy... Do Wisły go brać bo go lekarze oszukali... Ale moment.... skoro nie wzięli rumuna który musiał utrzymać rodzinę to i Hajduka mogliby nie wziąć...