Ja myslalem, ze facet nie gral w pilke rok, pol roku ? A on przez 3 lata niedawno pracowal w UK
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ml#BoxSportTxt
Serio zaczynam zastanawiac sie czy to nie jakas celowa chec skompromitowania kogos w klubie. Gra o wplywy albo usuniecie kogos.
Bo po prostu nie wierze, zeby ktos robil takie akcje nieswiadomie i byl tak glupi.