Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64218
Stary 29.06.2013, 10:10
Ja myslalem, ze facet nie gral w pilke rok, pol roku ? A on przez 3 lata niedawno pracowal w UK
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ml#BoxSportTxt

Serio zaczynam zastanawiac sie czy to nie jakas celowa chec skompromitowania kogos w klubie. Gra o wplywy albo usuniecie kogos.
Bo po prostu nie wierze, zeby ktos robil takie akcje nieswiadomie i byl tak glupi.
Odpowiedz cytując