http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...dla_mlodziezy/
czy na prawdę nie ma w tej drużynie choćby 2 zdolnych chłopaków, którzy mogliby już teraz trenować z pierwszą drużyną? przecież to wyrośnięte chłopy... zawodnicy w tym wieku często stanowią o sile swoich zespołów (vide Markovic - Partizan czy Zouma - Saint Etienne itp.) Najlepiej dać dyplomik i wysłać na wakacje...
Kamil Kuczak - w czym on jest gorszy od Boguskiego np?