Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64217
Stary 29.06.2013, 10:02
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...dla_mlodziezy/
czy na prawdę nie ma w tej drużynie choćby 2 zdolnych chłopaków, którzy mogliby już teraz trenować z pierwszą drużyną? przecież to wyrośnięte chłopy... zawodnicy w tym wieku często stanowią o sile swoich zespołów (vide Markovic - Partizan czy Zouma - Saint Etienne itp.) Najlepiej dać dyplomik i wysłać na wakacje...
Kamil Kuczak - w czym on jest gorszy od Boguskiego np?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując